Jdi na obsah Jdi na menu
 


REKORDY SCORPIONS CUPU
Nejrychlejší gól0:50Boguchwal Turski (hc čerti)
Nejpozdější gól za stavu 0:0101:51
Mojmír Vaněk (HC Devil's Dream)
Nejvíce gólů v zápase17LHB Modřany - Havířov Phantoms 8:9
Největší rozdíl14Dubravka Devils Team or DDT - HC ALSTOM Brno 14:0, HCL Fans Linghem - HC Patriots Brno 15:1
Nejvyšší výdělek za zápas3 500 000
HC Lokomotiv Kokso - Hc TVSK Litvinov
Nejvíce gólů v zápase (hráč)6
Elvis Gorjanc (Wrexham Scorpions)
Nejvíce nahrávek v zápase5Janis Ivind (HC Ustecti Draci), Aleksander Prohaska (HC Punkers 2005)
Nejvíce bodů v zápase8Aurel Grecu (Sestup?Havirov) 5+3, Jordan Brun (Wrexham Scorpions) 5+3
Nejdelší zápas109:32Romanovci - HC Banani
Nejvíce gólů za sezónu16Ott Kuusmaa (HC Goosy)
Nejvíce nahrávek za sezónu18
Norbert Faktor (J.Hradec)
Nejvíce bodů za sezónu27Michal Murárik (Wywerns)
Nejlepší průměr zásahů za sezónu97,84%Viktor Sláma (I love you TYGR)
Nejvíce čistých kont za sezónu 8
Vlastimil Lanka (I love you TYGR)

Pořadí v jednotlivých ročnících
1. ročník  1. New York Cyclones, 2. ICE CATS, 3.Wrexham Scorpions
2. ročník  1. HAC Havířov Panthers, 2. New York Cyclones, 3. HC Ustecti Draci
3. ročník  1. HC Punkers 2005, 2. Hockey Club V.O.D.S., 3.
HC DINAMO BAKŠA®
4. ročník  1. HC Stará Boleslav Pacers, 2. KLH VS J. Hradec, 3. I love you TYGR
5. ročník  1. I love you TYGR, 2. Wrexham Scorpions, 3. HC Devil's Dream
6. ročník  1. LHB Modřany, 2. HC Punkers 2005, 3. Dandy's Devils Team or DDT
7. ročník  1. Wrexham Scorpions, 2. HC Goosy, 3. TropauTigers
8. ročník  1. HCL Fans Linghem, 2. HC Panteři Vokovice, 3. KLH VS J. Hradec
9. ročník  1. HC Panteři Vokovice, 2. HC Devil's Dream, 3. HC Coman Bystrc
10. ročník 1. HC Goosy, 2. Wrexham Scorpions, 3. HCL Fans Linghem
11. ročník 1. HC DINAMO BAKŠA®, 2. HCL Fans Linghem, 3. HC Goosy
12. ročník 1. HC DINAMO BAKŠA®, 2. HC Lokomotiv Kokso, 3. HC Punkers 2005
13. ročník 1. Wrexham Scorpions, 2. HC Sever Ústí nad Labem, 3. HC-HardCore Opava

Kanadské Bodování
1. ročník Timofejs Pumpa (HC Ustecti Draci) 12+8-20
2. ročník Aleksis Rajala (HC Burani) 12+5-17
3. ročník Miloš Hanáček (HC Punkers 2005) 15+5-20
4. ročník Norbert Faktor (KLH VS Jindřichův Hradec) 5+18-23
5. ročník Bartoloměj Bancak (HC Ustecti Draci) 5+11-16
6. ročník Dalibor Schejbal (HC Devil's Dream) 6+11-17
7. ročník Jordan Brun (Wrexham Scorpions) 13+6-19
8. ročník Joseph Matthews (KLH VS J. Hradec) 7+11-18
9. ročník Svein Gustafsson (Wywerns) 8+10-18
10. ročník Varis Reihards (Wrexham Scorpions) 6+16-22
11. ročník Michal Murárik (Wywerns) 11+16-27
12. ročník Martin Mucha (Wywerns) 19+10-29
13.
ročník Elvis Gorjanc (Wrexham Scorpions) 14+8-22

Obránci
1. ročník Oto Ondrejka (HC Ustecti Draci) 2+8-10
2. ročník Zdeněk Němec (New York Cyclones) 1+9-10
3. ročník Jakub Kotrba (HC Punkers 2005) 4+8-12
4. ročník Ansis Drinic (I love you TYGR) 6+6-12
5. ročník Guillaume Mary (I love you TYGR) 2+9-11
6. ročník Adam Doležal (HC Devil's Dream) 3+6-9
7. ročník Daumants Aditajs (Wrexham Scorpions) 4+9-13
8. ročník Tomáš Kotek (TropauTigers) 1+10-11
9. ročník Andras Rubin (
HC DINAMO BAKŠA®) 1+12-13
10. ročník Veniamin Gusarov (Wrexham Scorpions) 3+7-10
11. ročník Urban Šmitala (HC DINAMO BAKŠA®) 1+17-18
12. ročník Filip Havránek (Wrexham Scorpions) 3+16-19
13. ročník Filip Havránek (Wrexham Scorpions) 5+11-16

Střelci
1. ročník Timofejs Pumpa (HC Ustecti Draci) 12
2. ročník Aleksis Rajala (HC Burani) 12
3. ročník Miloš Hanáček (HC Punkers 2005) 15
4. ročník Vladislav Solc (I love you TYGR) 12
5. ročník Tore Kleveland (Wrexham Scorpions) 11
6. ročník Haris Barda (TropauTigers) 11
7. ročník Jordan Brun (Wrexham Scorpions) 13
8. ročník Vincent Van de Velde (TropauTigers) 10
9. ročník Stefan Pruzinec (
HC DINAMO BAKŠA®) 12
10. ročník Ott Kuusmaa (HC Goosy) 13
11. ročník Ott Kuusmaa (HC Goosy) 16
12. ročník Martin Mucha (Wywerns) 19
13. ročník Elvis Gorjanc (Wrexham Scorpions) 14

Nahrávači
1. ročník Aleksis Rajala (HC Burani) 9
2. ročník Viktor Hynek (HC Apollo - 13) 9
3. ročník Herbert Haradini (Hockey Club V.O.D.S.) 14
4. ročník Norbert Faktor (KLH VS Jindřichův Hradec) 18
5. ročník Bartoloměj Bancak (HC Ustecti Draci) 11
6. ročník Dalibor Schejbal (HC Devil's Dream) 11
7. ročník Martin Malec (TropauTigers) 14
8. ročník Joseph Matthews (KLH VS J. Hradec) 11
9. ročník Michal Murarik (Wywerns) 13
10. ročník Varis Reihards (Wrexham Scorpions) 16
11. ročník Urban Šmitala (HC DINAMO BAKŠA®) 17
12. ročník Michal Murárik (Wywerns) 22
13. ročník Artur Seleznev (Wrexham Scorpions) 15

Brankáři
1. ročník Vítězslav Tomášek (HC Burani) 230/223 96,95%
2. ročník Reima Waltari (Havířov Panthers) 273/261 95,61%
3. ročník Antoine Roux (HC Punkers 2005) 167/162 97,01%
4. ročník Viktor Sláma (I love you TYGR) 97,84%
5. ročník Vlastimil Lanka (I love you TYGR) 218/210 96,33%
6. ročník Dobroslav Klementik (LHB Modřany) 224/212 94,64%
7. ročník Tapani Ahlstrom (Wrexham Scorpions) 223/211 94,61%
8. ročník Marc Bonnet (HC Panteři Vokovice) 253/244 96,44%
9. ročník Marc Bonnet (HC Panteři Vokovice) 204/197 96,56%
10. ročník Nauris Bondars (HC Goosy) 123/117 95,12%
11. ročník Milan Hubáček (Wywerns) 174/164 94,25%
12. ročník Milan Hubáček (Wywerns) 207/189 91,30%
13. ročník Otakar Malík (HC-HardCore Opava) 120/112 93,33%


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář